Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Folyamatosan kapok hirdetéseket. Ez ellen mit lehet tenni?

mintha vírus lenne. megynyitni nem fogom, mert a gépet most kaptam és nem akarom elbszni... valaki? ilyenkor mivan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gép, vírus, hirdetés

máj. 19. 16:09  Privát üzenet  

A válaszok
belapus nevű felhasználó válasza:

Vannak blokkoló kiegészítők, amelyek a reklámok egy részét kiszűrik.Ezek viszont nem alkalmasak arra, hogy egy esetlegesen a gépedre került kéretlen alkalmazást is blokkoljanak.Arra ott vannak a különböző biztonsági megoldások.

Legjobb megoldást e két tényező együttes alkalmazása jelentheti.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 19. 16:27 Privát üzenet
Szóval: uBlock origin-t a böngésződbe, Malwarebytes-t a gépedre. Ezek ketten az esetek 90%-ában minden hirdetéssel kapcsolatos problémát megoldanak.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 19. 17:35 Privát üzenet

Ezzel törölheted a kártevőt:

[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 19. 18:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 4/6Időpont máj. 19. 20:54 Privát üzenet
Nem oldódott meg a probléma, vagy miért emelted ki?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 21. 22:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

igen. nem oldódott meg, de már megvan. köszönöm a válaszokat!

# 6/6Időpont máj. 23. 18:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook-on a Marketplace egy idő után törli magától a felrakott hirdetéseket? Felrakott eladó cuccokat?
Az normális hogy vettem kártyával egy burnt és egy zöld kitkatet egy intersparban erre nem sokkal rá ilyen hirdetéseket kaptam instagramon? Kicsit megijesztett a dolog.
Mi történt és mit tudok tenni ez ellen?
Létezik olyan hogy valaki vagy valakik direktbe pörgetik a google ads-os hirdetéseket más vállalkozásokkal, konkurenciával szemben?
Mit lehet tenni az ellen, ha a szolgáltató szándékosan belassítja a torrentet?
Hogyan szabadulhatok meg legkönnyebben a vállalkozásomtól? Mit indíthatok magam ellen, hogy könnyen lehúzzam a rolót? Láttam olyan hirdetéseket is, hogy átveszik a tartozással...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!