Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lett tiltva a Google...

Le lett tiltva a Google fiókom (nem tudom miért) hogy tudok visszaállítási kérelmet küldeni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy e-mailt, hogy le lett tiltva a Google fiókom, így oda a YouTube csatornámnak is. Viszont nem tudom miért tiltották le és írják hogy visszaállítási kérelmet tudok küldeni azt hogy kell?

2019. máj. 20. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ejnye, ejnye, valami rosszat csináltál!

Tessék, itt van:

[link]

2019. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan tartalmat tettél közzé, ami szabálysértő. Visszaállításban ne nagyon reménykedj egyébként.
2019. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, azt szeretném kideríteni. Egyébként űrlapot is töltöttem ki hétfőn. Lehet nem is válaszolnak :/ azért köszönöm.
2019. máj. 22. 06:28
 4/12 anonim ***** válasza:
A Google Ads és a Bing legnagyobb szemétsége, hogy nem indokolják pontosan, miért törlik a fiókod.
2019. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de mi lett letiltva, a gmail még megy, vagy csak azon belül az egyik csatorna? vagy hogy?
2019. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A YouTube csatornám. Az e-mail ugyanúgy működik. Összesen 3 videóm volt és 311 feliratkozóm :/
2019. máj. 22. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor még jó újra tudod kezdeni de ott is szokott lenni először 3 strike
2019. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a Google Fiokodat törölték, vagy a YouTube csatornádat! A YouTube ugyanis a Google Fiokon keresztül működik, mint egy Google szolgáltatás, a sok közül.Ha letiltották a YouTube-t, attól még működik a Google Fiokodhoz tartozó többi Google szolgáltatás, pl. a Gmail, Drive, stb... Ird ide, pontosan mit akartál és konkrétan mit csináltál és ird ide pontosan szóról-szóra az üzenetet. Mert v.szinű nem teljesen jól tetted fel a kérdésedet. Gyanitom, hogy a 3db video kép vagy hanganyagával annyira megsértetted az irányelveket hogy rögtön letiltották YouTube csatornádat.
2019. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A(z) ...@gmail.hu címhez tartozó Google-fiókot letiltottuk. Úgy tűnik, hogy a fiókot a Google irányelveit sértő módon használták.


Tudjuk, hogy fiókja fontos az Ön számára. Ha úgy gondolja, hiba történt, jelentkezzen be a letiltott fiókba, és küldjön be visszaállítási kérelmet. Erre mihamarabb kerítsen sort, mert a letiltott fiókokat bizonyos idő után töröljük a Google-lal tárolt e-mailekkel, névjegyekkel, fotókkal és egyéb adatokkal együtt. További információ a Google irányelveiről.

2019. máj. 25. 07:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Látod, látod, ezért kell mindig pontosan feltenni a kérést, mert félrevezeted a segiteni akarókat! Bejött a gyanum, te nem a Google.com gmail szolgáltatását használod, amely ugye gmail.com-ra végződik, hanem egy magyar domainen futó email szolgáltatást. Vagyis ezt:

[link]

Ennek is van Google Fiokja, de ez nem az, ami a világon a legnépszerűbb, amit a világon a legtöbben használnak. Mondhatni, hogy gagyit használsz, ez amatőröknek való magyarosított torzulat.

Azt nem tudom, hogy ide visszaállitási kérelmet hogyan tudsz benyujtani (én nem találtam), de javaslom, hogy szabadulj meg ettől a magyarosított korcstól (azaz töröld a gmail.hu cimedet, a Google Fiokot már nem kell, hiszen azt már törölték) és a Google.com-on regisztrálj egy normális Google Fiokot, amiben megkapod a Google összes szolgáltatását köztük egy uj, de már gmail.com-ot. Méghozzá itt: [link]

Itt és ezzel már egy vadi uj YouTube fiokot is kapsz és ezután nagyon vigyázz arra, hogy mit töltesz fel a YouTube-ra, hogy szinte azonnal ne töröljék csatornádat. Ha itt is törlik a YouTube csatornádat, attól még a gmail.com megmarad és a többi Google szolgáltatás is szabad lesz még számodra

2019. máj. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!