Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lett tiltva a Google...

Le lett tiltva a Google fiókom (nem tudom miért) hogy tudok visszaállítási kérelmet küldeni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy e-mailt, hogy le lett tiltva a Google fiókom, így oda a YouTube csatornámnak is. Viszont nem tudom miért tiltották le és írják hogy visszaállítási kérelmet tudok küldeni azt hogy kell?

2019. máj. 20. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

FOLYTATOM:

A gmail.hu domaint a váci Gedeon nyomdaipari Bt. (Cím: 2600 Vác, Zrínyi utca 9., Cégjegyzékszám: 13-06-038121, a cég képviseletére jogosult: GYŐRI ATTILA GEDEON - forrás: e-cegjegyzek.hu) regisztrálta be a 23VMET Kft-nél.

Forrás: [link]

A gmail.com-ot pedig a Google (Google Inc., Mountain View, 1600 Amphitheatre Parkway).

Forrás: [link]

A kettőnek nincs köze egymáshoz.

Utóbbi (a gmail.com-ot jegyző Google) egy amerikai, multinacionális, tőzsdén jegyzett nagyvállalat, több milliárd dolláros bevétellel, hatalmas szerverparkkal.

Előbbi (a gmail.hu-t jegyző Gedeon nyomdaipari Bt.) meg egy magyar kis nyomdaipari vállalkozás, 20 ezer forint jegyzett tőkével.

Lehet választani!

2019. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Írj rám privátban te jobban értesz ehhez, el megyünk ketten ahhoz a Gedeonhoz? Madaras mellett lakom elbeszélgetnénk csak vele a többi infót privátban küldöm, ha van baseball ütő hozz belőle kettőt, vagy ha nincs craftolok egyet.
2019. máj. 27. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!