Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Az iskolai wifi jelszot honnan lehetne megszerezni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, wifi, jelszó

máj. 20. 20:20  Privát üzenet  

A válaszok
A rendszergazdától.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 20. 20:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Esetleg valahogy feltörni nem lehetne?

# 2/6Időpont máj. 20. 20:23 Privát üzenet
De. Minden lehet, ha ki akarod magad rúgatni.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 20. 20:24 Privát üzenet
Ha szeretnél jogi következményeket, megpróbálkozhatsz vele. Csak ha eszük van, akkor a jelszón kívül MAC szűrést is használnak, ami annyit tesz, hogy még az előbbi birtokában sem tudsz fellépni. Ha meg még ezen is túllendülsz, figyelhetik is a hálózatra csatlakozó eszközöket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 20. 20:27 Privát üzenet

Egy tanári gépben, amin el van mentve a Wi-Fi jelszó, megnézed egy "valaki rakjamán össze a projektort én nemértekhozzá" közben. Persze akkor bukta, ha a tanári gépek kábellel vannak csatlakoztatva, de egyébként megoldható.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 20. 20:42 Privát üzenet
Ha kifü jelszavát keresed, akkor az fent van online

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 20. 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
ISP adatokat honnan tudom megszerezni?
Ha egy asztali gép LAN kábellel csatlakozik egy WIFI-s routerhez, akkor hogyan lehet a router WIFI kódját megszerezni ha telefonnal akarok csatlakozni?
Help abban hogy telefonomon (android) hogy tudnám megszerezni a sulim wifi kódját? (már a suli gépén megszereztem de ott csináltak egy admint ami persze jelszavas meg egy tanulót...
Csak wifi van a frissen telepitett aptopon vezetékes net nincs. Win8 valami drivert kell megszerezni vagy más furfang kell?
Valaki segítene? Phirelli Wifi routerom vagy és egyben modem is de sajnos nem tudom a hálózati kulcsát hol lehetne ezt megszerezni?
Hogy kell a WiFI jelszavát megszerezni hogy ha már rá vagyok csatlakozva egy wifire?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!