Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megcsinálni azt,...

Hogyan tudom megcsinálni azt, vagyis milyen program kell hozzá h egy sztárral egy képen legyek, és tényleg olyan legyen mintha valóban mellettem lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Photoshop és egy kis hozzáértés.
2010. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Photoshop meg egy jó nagy adag tudás.
2010. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kössz a bölcs válaszokat most aztán okossabb lettem!!
2010. júl. 7. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Add a képen úgyis unatkozom :D
2010. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért mit vártál? Photosoppal meg lehet csinálni, de úgy, hogy ne tűnjön fel, hogy nem eredeti, na ahhoz nagyon érteni kell hozzá, és még úgy is ki lehet szúrni, hogy fotoboltos a kép. Mondhatnám úgy, hogy nincs olyan program, ahova feltöltesz két képet és összemixeli egy képpé úgy, hogy nem látszik a szerkesztés. Erre voltál kíváncsi?
2010. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hopp *képet :D
2010. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

11:51-esnek köszi azért ez már konkrétabb :D

légyszi betudnál nekem linkelni egy oldalt ahol le tudnám tölteni a legjobb photosophot! mert nekem nem csak 1 kép kellene!! előre is köszi

2010. júl. 7. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges Neked letöltő linket kérni ,mert ha még nem használtad a PhotoShopot akkor úgysem tudsz vele elsőre egy képet sem megszerkeszteni.
2010. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig cs2 használok mert ezen tanultam a suliba még 4 éve, nekem ez jön be a legjobban bár lehet, hogy csak megszokás.

*****

könyvet meg tutoriálokat már könnyen lehet neten találni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
próbálkozz a gimp-pel
2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!