Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom eltüntetni a...

Cameronmonaghanbabee kérdése:

Hogy tudom eltüntetni a letiltásokat?

Figyelt kérdés

Tudom h*lyén fogalmazom meg. De leakarok valakit tiltani az anyum facebookján. (nem ismeri azt az embert) és bár nem nézegeti a letiltásait, sőt senkit sem tiltott le, de! nem szeretném, ha kimutatná, hogy kit tiltott le. Szóval, hogy ne lehessen visszavonni se már.

Valami ötlet? Vagy semmit sem lehet tenni már?


2019. máj. 21. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy tilthatod le, hogy látszik a kitiltások listájában, ha feloldod, akkor visszavontál minden más korlátozást is, csak nem lesznek ismerősök (továbbra sem).
2019. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valamiért sejtettem, hogy ez lesz.

De ha bejelölte anyumat, és én kitöröltem, de ugy hogy többé nem tudja bejelölni már. akkor engedélykérésekbe tud neki irni?

2019. máj. 21. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben le tudod tiltani csak az üzeneteket tőle.
2019. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mi az a titok, amiről anyud nem tudhat ? 🤔🤔🤔😂😂😂😂

Miért nem beszélhet, vagy tudhat valaki létezéséről ? 🤔🤔🤔


SANKOMANKO,EZT LÁTNOD KELL!

2019. máj. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van egy nő, aki rámírt, és elkezdte nekem mondani a h*lyeségeit. Személyesen nem is ismerem. Nos bejelölte az anyumat. És nem akarom, hogy őt zaklassa.

Bár most már mindegy.

2019. máj. 22. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!