Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Myvipen működik a rejtett mód...

Myvipen működik a rejtett mód rendesen?

Figyelt kérdés
Mivel azt vettem ma észre, hogy megnéztem valaki adatlapját rejtve, azt írja ki, hogy az elmúlt 1 héten beléptem, nem időpontot, de az illető pár percre rá megnézte az én adatlapomat:O és IE8 al léptem be. Megbízható ez a rejtett mód teljesen? mert nem örülnék ha pár ember látná, hogy megnéztem az adatlapját.
2010. júl. 7. 12:54
 1/5 anonim válasza:
Nekem működik, de csak IE alól. :(
2010. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel az internet explorer 8at és ott majd lesz:)


Ha más böngészővel csináltad, akkor hiába jelölöd be, nem fog működni.

2010. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az van fenn:D írtam is. és ki is írja hogy az elmúlt egy héten beléptem. úgyhogy elvileg működik. csak az durva, hogy megnéztem REJTVE valaki adatlapját, és az illető meg utána megnézett engem.
2010. júl. 7. 13:13
 4/5 anonim válasza:
Az csak véletlen volt.
2010. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy kamureget, nézd meg az adatlapját a saját myvip-eddel, aztán lépj be a kamuregbe és nézd meg, hogy van-e látogató. Aztán töröld a kamureget.
2010. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!