Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on Minden megy, a...

NCore-on Minden megy, a qBittorrenten és az nCoreon is a státusz "Seed". Telik is a 48 óra, de mondjuk csak fél óránként frissít. Amit kérdeznék, hogy mind az oldalon, mind a programban miért 0 B/s a "Fel"?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ilyen hülye vagyok az nCore-hoz, pár napja lettem meghívva!

Itt egy link, hogy miről is beszélek + a qBit settingeim:

[link]

A letöltésem/feltöltésem: 240/90

Szerintetek állítsak valamit a qBit-ben?


Mindkét képen az "Arány" 0.000 (aminek elvileg 1-nek meg kell lennie), vmint a "Fel" is 0 B/s.

Ilyenkor mi van? Csak az a lényeg hogy 2héten belül 48ó-ig seedben kell tartanom? Utánanéztem, elvileg ha nem töltik le éppen a torrentet, akkor a feltöltésem sem megy? Vagy hogy van ez? Nem raknak így ki az oldalról/nem büntetnek meg?

Köszi:)



2019. máj. 25. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az aránnyal ne foglalkozz. Sok esetben lehetetlen vissza seedelni, főleg régi tartalmat. Nekem is nagyon ritkán indul meg a feltöltésem.

48 óráig seed státusz kell csak és akkor nem tiltanak ki.

2019. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A maximális aktív torrentek számára figyelj oda, ugyanis ha 5-nél többet seedelsz, azokat várósorba fogja tenni. Az olyan, mintha lestoppoltad volna, és az oldal a seed időt sem fogja számolni ezeknél a torrenteknél. A többi beállítás lényegtelen, ha nincs kinek tölteni akkor úgysem fogsz tudni.
2019. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. máj. 25. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az aktív torrentek számát át lehet állítani és akor mehet több torrent is SEED-be.
2019. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!