Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom Facebookra kirakni,...

Hogy tudom Facebookra kirakni, hogy kapcsolatban vagyok úgy, hogy a névjegyemben megjelenjen mindenki számára, csak ha beállítom a hírfolyamban ne jelenjen meg senkinek sem?

Figyelt kérdés
Barátommal kisebb vita végett leszedtük hogy kapcsolatban vagyunk.. Most vissza szeretnénk tenni, de nem hiányzik újra a 'gratulálok' meg a 'sokáig' hozzászólások, egyszer már túl jutottunk rajta. Viszont magát a kapcsolatot meg jó lenne visszarakni így észrevétlenül.

2018. okt. 9. 22:29
 1/5 anonim válasza:
Ki rakjátok aztán elrejtés az idovonalrol
2018. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De attól még a hírfolyamban megjelenik, vagy az már alapból elrejti az idővonalról is meg a hírfolyamról is?
2018. okt. 9. 23:02
 3/5 anonim válasza:
Hát ha így is megjelenik a hirfolyamba akkor nem tudod elrejteni . Tedd ki a dátumot h kapcsolatban pl 2017.12.03 tol vele és akkor hátha a tavaly decemberi hirfolyamba teszi ki
2018. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem "végett", hanem miatt
2018. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki először úgy hogy csak te láthasd, majd pár nap után állítsd át ismerősökre. Így elvileg nem fog mások hírfolyamában megjelenni, de az adatlapodon látszódni fog. Régen így működött, hogy most is azt nem tudom.
2018. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!