Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Facebookról hogy kell eltüntetni, hogy ne dobja ki hogy kik vannak élő adásban? Egy ilyen csúszkában állandóan felajánlja, hogy kit nézhetek. Már eléggé unom

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, reklám

máj. 25. 22:44  Privát üzenet  

A válasz

[link]

Próbáld meg így, szerintem

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 26. 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszöntem!

# 2/2Időpont máj. 26. 16:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet az, hogy egy régebbi laptopunkon ami a wifinkre van csatlakozva gyorsabb volt a net, az újabb laptopon meg állandóan belassul?
Facebookról le tudom tölteni a saját élő videómat?
Kitilthatnak a Facebookról emiatt? Ha igen visszatudok regisztrálni?
Facebookozók. Pszichésen rendben vannak azok az emberek akik állandóan törlik az ismerőseiket Facebookról, majd újra jelölik őket? De nem egyszer csinálják ezt, hanem több...
Hogy kellene eltuntetni ezeket az kulonfele hirdeteseket, reklamokat (Ilivid), jatek felhivasokat a szamitogeprol, facebookrol, youtuberol? Nagyon idegesetito ahogy allandoan...
Miért állítódik el állandóan az internetes oldalak nyelve?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!