Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok fénykép véleményező...

Tudnátok fénykép véleményező oldalakat írni? (akár angol nyelvű is jöhet.

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem bele a fotózásba egy alsókategóriás bridge fényképezőgéppel és van pár fotóm, ami szerintem jól sikerült.

Szeretnék véleményt kérni róluk nálamnál tapasztaltabb emberektől, hogy hogyan tudnám fejleszteni magam.



2019. máj. 26. 22:01
 1/2 TR75 ***** válasza:
fotozz.hu
2019. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őt nézd meg, ő szokott értelmes képértékeléseket tartani: https://www.youtube.com/user/Acetate1000/videos Egyébként meg inkább a helyi fotóklubot keresd meg, és ott is nézd meg nagyon, hogy kire hallgatsz!


Nagyon becsülendő dolognak tartom, hogy nem elégszel meg a laikusok buksisimijével. Viszont én óva intenélek az online fotókritika oldalaktól. Tudod, olyan ez, mint a gyakori, név, arc és felelősség nélkül bárki ugathat bármit. Ha még nem ismernéd az önjelölt kritikusok esetét a Henri-Cartier Bresson képpel, ajánlom figyelmedbe, vicces: [link]


Egyébként meg a fejlődéshez:

1. Akármilyen unalmas, benyalod az elméletet. Ez mindennek az alapja.

2. Kitanulod az eszközöket, amikkel dolgozol. A bridge gépedet is, a szerkesztőprogramodat is, mindent.

3. Összeismerkedsz a fotótörivel. Izgalmas, inspiráló, ráadásul van hozzá sok kép ;)

4. Kiállításokra jársz. Nemcsak fotóra, hanem képzőművészetire is, abból is lehet tanulni, inspirálódni.

5. A fotózás nem elméleti sport. Sipirc gyakorolni!

2019. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!