Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailben hogy törölhetnék...

Freemailben hogy törölhetnék a címzettként felugró emailcímek közül?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm egy rövid freemailes emailcímmel. De egyszer elrontottam és nem freemailt, hanem gmail.com-ot tettem a felhasználóneve után, ami egy vadidegen illető létező emailcíme, azóta rájöttem.

Sajnos az idők folyamán többször elrontottam, illetve, amikor felugrott a címzettlista, ahogy elkezdtem írni, többször az idegenét választottam véletlenül.

Mostanában meg ráadásul ha csak felhasználónevet írok be, arra sem az ismerősöm freemailét dobja ki, hiába írok magam is freemailről, hanem azt a téves gmailest.


Hogy a manóba törölhetem a freemailem címtárából, vagy memóriájából, vagy az Isten tudja honnan, hogy ne ajánlja fel és véletlen se tudjak rákattintani. Irtó figyelmetlen vagyok, tudom, hogy ha így marad, újra és újra elő fog fordulni.

(És mennek a magánügyek másnak, ráadásul nem is szól az illető. Legalább letiltana, vagy valami, de semmi....)



2019. máj. 31. 11:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Végre! Megtaláltam!


Akkor le is írom magamnak a választ, hátha mást is érdekel:

:)


1. Bemenni a Címtárba

2. Legördíteni a Csoport menüt

3. Kiválasztani a "Mind"-et

4. Megkeresni és kipipálni a törlendő címeket

5. Törlés!



És valóban, utána már nem dobja fel levélíráskor! :) Hurrá!

2019. máj. 31. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!