Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebook-oldalamon...

Ha a facebook-oldalamon megosztottam egy youtube-videót, akkor az hogy számolja a nézettséget?

Figyelt kérdés
ha a saját facebook-profilomon rákattintottam 3x az idővonalamon megosztott youtube-videóra, de mindháromszor csak 1 másodpercet ment a videó, utána leállítottam, akkor ez növelhette háromszor a videó nézettségét?

2019. jún. 4. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:

"... utána leállítottam, akkor ez növelhette háromszor a videó nézettségét?"


Pontosítom: nem háromszor, hanem 3-al növelheti?


Ha például a videót nézettsége 97, és egy-két órán belül 3x rákattintottam, de mindháromszor csak 1 másodperc erejéig, aztán leállítottam, az növelhette 97-ről 100-ra a videó nézettségét?

2019. jún. 4. 11:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. A videó futásának idejét számolja, amikor az eléri a videó hosszát, az egy néző. Tehát ha az elejétől a végéig megnézi valaki. Ha valaki beleteker, a másik meg annyi idő után elkattint amennyit a másik kihagyotz, az egy nézőnek fog számítani.
2019. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!