Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tűnik el a g-mailből...

Miért nem tűnik el a g-mailből az üzenetjelzés?

Figyelt kérdés

Hetek óta jelez a g-mail fiókom egy üzenetet a telefonon is és a gépen is, de NINCS!

Már mindent végignyomtam ami csak létezik, olvasatlanok elől, fontos üzenetek megjelenítése stb stb egyszerűen NINCS olvasatlan üzenetem ő mégis olvasatlan elsődleges üzenetet jelez és borzasztóan kezd zavarni. Először azt hittem a telefonos alkalmazásban van a hiba, mert volt már a messengerben is hasonló problémám amit egy újratelepítéssel megoldottam, de itt a számítógépen is jelzi.

Össze van kapcsolva még másik kettő e-mail fiókkal, de azokban nincs beérkező üzenet, kizárólag abban az egy fiókban jelzi.

Help légyszi valaki :(



2019. jún. 5. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gépen az üzenetek felett van egy olyan opció hogy mind megjelölése olvasott ként. Az megoldja
2019. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos nem oldotta meg, ugyan úgy jelzi :/
2019. jún. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!