Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook csoportban miért...

Facebook csoportban miért jelennek meg össze vissza a bejegyzések?

Figyelt kérdés
Tagja vagyok a Debrecenben-Hallottam csoportnak és teljesen átláthatatlanok a posztolt bejegyzések, hiszen nem időrendi sorrendben jelennek meg. 2-3 két héttel ezelőtti az elején látható, aztán lejjebb görgetek ahol látom, hogy egy tegnapi van, majd megint lejjebb, ami meg 23 perce lett posztolva. Mi ez az egész? És hogyan lehet beállítani normálisan, mert így teljesen átláthatatlan az egész?!

2019. jún. 5. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki lájkol vagy kommentel egy posztot az felugrik a tetejére. Ha admin kiemel egy posztot, az is.


Így össze-vissza lesznek a posztok, mert nem időrendben maradnak, hanem a szerint, hogy mikot volt aktivítás a posztnál.

2019. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz (és természetesen én is kezdetben erre gyanakodtam), mert számos poszt van közvetlenül az elején amihez már 1-2 napja hozzá sem szóltak és rég lecsengett a tartalma, egy 32 perccel ezelőtti poszthoz meg jó sokat le kell görgetnem.
2019. jún. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!