Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám elérni, hogy az...

Hogyan tudnám elérni, hogy az emberek észrevegyék a YouTube videóimat?

Figyelt kérdés

Több videóm is ki van téve hetek óta keresőszavakkal, mindennel de még én magam sem találom meg másik fiókról csak hosszas görgetés után.

Mit tehetek?



2019. jún. 7. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Hirdesd, menny olyan facebook csoportba, ahol hozzád hasonlóak vannak.
2019. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. minél jobb, a nézők számára érdekes, értékes videó, amit lehetőleg maguktóll is meg akarnak találni, végig akarnak nézni és meg akarnak másokkal osztani

2. beszédes cím a videóra legjellemzőbb kifejezésekkel

3. beszédes és tartalmas leírás a videóra legjellemzőbb kifejezésekkel

4. kulcsszavak a videóra legjellemzőbb kifejezésekkel

5. kérd meg a videóban nézőket, hogy lájkolják és osszák meg az ismerőseikkel

6. küldd el minél több ismerősödnek és kérd meg őket, hogy lájjkolják és osszák meg minél több ismerősükkel

7. oszd meg olyan csoportokban, weboldalakon és egyéb helyeken, ahol témába vághat, érdeklődhetnek iránta a jelenlevők és emiatt nem tekintik spamnek, oda nem valónak

8. nem elég egyetlen videó, készíts rendszeresen újabbakat, egyre jobbakat, érdekesebbeket, amik miatt érdemes a nézőknek visszajönni.

2019. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
clickbait thumbnail + olyan tartalom ami aztán meg is tartja a nézőt
2019. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Amit a második írt, ötletet adott, és belekezdtem egy ilyen weboldalba. Majd belinkelem ide ha kész lesz. UI.: belinkelnéd a csatidat?
2019. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!