Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne feldobni és...

Hogyan lehetne feldobni és nézetté tenni egy YouTube csatornát?

Figyelt kérdés
A csatornám lényege a gameplay lenne és van már fent 15 videó de még csak 4 feliratozó van és a legnagyobb nézettségű videómon is 20 megtekintés van. Az lenne a kérdésem hogy mit kéne csinálnom hogy a csatornám elterjedt és népszerű legyen vagy inkább várjak és min el több videó lesz fent akkot majd megjön a nézettség? Válaszaitokat/tanácsaitokat előre is köszönöm

2019. jún. 9. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a videó az csak egy dolog, legyen minősége :)

gameplay rengeteg van fent, vr, cleverland stb.

de igazi ezekhez fogható tartalom kevés, vagy pl sirius, aki szintúgy gameplay, és mondjuk nem csak a gameplay hanem a beszélgetés pl egy nagyon nagyon jó kontent

2019. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=kZQnk_SqYls&feature=share itt van az egyik random videóm linkje nézzétek rá a csatornára úgy lehet többet tudtok mondani hogy min/miken javítsak stb..
2019. jún. 9. 19:20
 3/9 A kérdező kommentje:
1 válaszoló értem a beszélgetés lehet hiányzik mert én még beszéd nélküli videókat csinálok de azon gondolkodtam hogy nem ártana beszélni is videoba csak meg akartam várni hogy többen nézzenek és majd akkor elkezdenék beszélni.
2019. jún. 9. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működk jóember, hogy majd ha sokan nézik akkor nézhetőbb lesz. Fordítva, majd ha nézhetőbb lesz akkor fogják többen nézni. Sima végigjátszásból egy tonna van fent. Miért pont a tiédet néznék???
2019. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na most ez az internet izé úgy működik, hogy kattingtat a paraszt és ha valami nem tetszik meg neki 5-10 másodpercen belül, akkor kattingtat tovább a végtelen számú videók tengerén, ahol végtelen számú videót talál, ami azonnal tetszik neki. Szóval olyat kell adnod, amire kíváncsi a paraszt és ott marad nézni.
2019. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

- kit érdekel a recording software az első néhány másodpecben? SENKIT!

- kit érdekel a loading screeen???? SENKIT!!!

- nincs 1080p

- egy ki******* ablakban veszed fel ahol az ablak is látszik és valami eszméletlen undorító képaránya van!!!!

- a jtékot már vagy fél éve kiadták. Ne vár túl nagy tolakodást



És mégis miről akarsz beszélni?

2019. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:

Alapesetben a legfontosabb, hogy olyan tartalom legyen, ami sokakat érdekel és nem a tízezredik bőr lenyúzása ugyanarról a rókáról. Egy kétszázezredik "végigjátszottam a pasziánszt" video a kutyát sem érdekli, senki nem fogja végignézni -pláne nem fog feliratkozni olyan csatornára, amelyen számára irreleváns és unalmas videók vannak.

Készíts egyedi, sokakat érdeklő tartalmat és akkor nézni fogják az emberek -szemétből van elég...

2019. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6os végülis megfogalmazta :D ha te ezeket nem látod, akkor már eleve nagy a baj.


én személy szerint azt a részt eleve hozzá se tenném, mert magánvélemény, de engem egyáltalán nem köt le egy 10 másodpercig sem, hogy azt nézzem, ahogy valaki játszik.


de legalább foglalkoznál egy minimálisat azzal a videóval, nem pedig csak elindítod a képernyőrögzítőt, és úgy nyersen, ahogyan van, feltöltöd...állítom, hogyha játék közben bedobna egy hibaablakot és kifagyna a játék, te azzal sem nagyon törődnél, újraindítanád és játszanál tovább, mindezt folyamatosan rögzítve.


amit te csinálsz, az pont az a kategória, aminek egyáltalán nincs közönsége.


vagy vannak a profi gaming videózás, amikor van egy erőműved otthon, aminek nem okoz gondot az sem, ha egy 4K-s, ultra beállításos friss játékot veszel fel úgy önmagában, mellette egy facecam-et bevágva, ami szintén nem egy gagyi vga webkamerával van felvéve...stb. szóval amivel az alapanyaghoz is kell egy bizonyos hardver, meg utána még néhány munkaóra szerkesztés...



vagy lennél trash videós. tévedés, hogy nincs igény pasziánsz végigjátszásra, ha az ember kellően abszurd módon tálalja...sajos létezik ez a szint is.

Molnár Krisztián meg mostmár az Elek Zoltán féle főzővideók tökéletesen bizonyítják, hogyha valaki kellően botrányos, az is vonzza az embereket.


csak ehhez vagy az kell, hogy az ember olyan beteg legyen, hogy fel se fogja, mit csinál, vagy pedig vállalni kell azt, hogy aprópénzért akár ezrek nézzék egy agyhalott hülyének, köztük akár a közeli ismerősök is.

2019. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 6-os és a 8-asmindent leírt. Tessék átolvasni, értelmezni.
2019. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!