Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TirexiHD óta nincs normális...

TirexiHD óta nincs normális magyar gameplay videós a Youtube-on?

Figyelt kérdés
Tököm tele az olyan donate-ért kuncsorgó nyomorékoktól, akik még a játékokat is ingyen kapják Steamen (igen, van erre lehetőség, csak egy bizonyos nézettség kell hozzá). Tisztelet a kivételnek, de az ilyen csicska videósokból áll a hazai Youtube, na meg az influencer marketingesekből, akik ügyesen elhitetik veled, hogy ők igazi gamerek és élvezetből csinálják. Tirexi valóban szerette csinálni és értett is hozzá. Lehet róla mondani sok mindent, de utóbbiban azt hiszem egyet lehet érteni. Hová zűllik még ez a Jutu?

2019. jún. 10. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Van kérdésed is, vagy csak a magánvéleményedet akartad itt másokra erőltetni kérdezés nélkül? Youtube-on eleve halott műfaj a gameplay, mivel ellehetetlenítették.

Mi van, ha azt mondom, hogy Tirexi is csak egy nagyképű senki volt megszórva egy pökhendi hozzáállással, mikor kitiltotta meg elküldte az anyjába a magyar nézőit? Igazi példakép meg "normális magyar gameplay videós"... /s


Ezt sem én mondtam:

[link]

2019. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Köszi az infót.
2019. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Hová züllik még a közönség, ha már az a Tirexi a példa, aki nem tudott kinyögni egy értelmes mondatot sem?
2019. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha jól emlékszem Tirexi tulajdonképpen csak játszott kommentár nélkül. Az ilyesmit meg nézheted külföldiül is.
2019. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
én eleve azt nem tudom hova tenni, aki egy jó hosszú videót megnéz, amiben egy másik személy játszik egy játékkal...
2019. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem pl. DoggyAndi normális videós, bár ez az én véleményem, a tiéd valószínűleg nem ez, de ebbe most ne menjünk bele, mert a Gyakorikérdések arra való, hogy kérdezz, és nem arra, hogy negatív kijelentéseket tegyél.
2019. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon jól tette, hogy kitiltotta őket. Sajnos annyi irigy senkiházi kaka darabka ember van manapság, hogy azok mást nem is érdemelnek csak kitiltást mindenhonnan. Amúgy, sajnos évről évre több van belőlük.
2019. jún. 10. 17:32
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Én is szerettem TirexiHD-t! de sajnos ő egy nagyon gyáva kis po:cs! Igen, az! Ő volt anno a legjobb gameplayes, de ha egy troll beszólt neki vagy egy NEM troll valamit tanácsolni akar kiverte a hisztit. és ezekért feladta a videózást. gyáva embernek nincs hazája. Ezzel azt akarom mondani, hogy semmi keresni valója nincs youtube-on.
2019. jún. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
legjobb lenne ha májkrém (MikeGame) visszatérne:D
2019. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem a hód vagy?
2019. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!