Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek "Videó Infó...

Mi a véleményetek "Videó Infó 1" Youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap találtam rá erre a csatornára. és jelenleg 55 ezer feliratkozója van. Kicsit zizi a csávó és sokan szeretik. igazából nem vágom az egészet.

2019. jún. 11. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán Dancsó használta valamelyik videójában ilyen húdevicces bevágásként, azóta ismerik az emberek és rajta röhögnek. Kb. ennyi.
2019. jún. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dancsó konkrétan csinált róla egy videót. nagyon sokan nézik meg nagyon sokan szeretik. amit nem vágok miért. Bár nem zavar csak nem vágom mit. nekem nagyon nem jön be..
2019. jún. 11. 07:06
 3/5 anonim válasza:
44%
A nézők a személyisége miatt szeretik, látszik rajta a jó szándék, és az, hogy a légynek se ártana.
2019. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PsYCh0HuN válasza:

Embrace the hungarian memes, boi!


De amúgy... Szerintem ártalmatlan egy ember. Talán jó pár embernek nem jön be a stílusa, meg nyílván gondok vannak a beszédével de ettől függetlenül sokan nézik (köztük én is [ne kérdezd miért]) és akik nézik azok közül van egy pár aki kedveli is.


De itt azokat az embereket is figyelembe kell venni akik csak a vicc miatt iratkoztak fel rá és egyáltalán nem kedvelik Elek Zoltánt mert amilyen minőségűek a videói.


Szóval ja.. Csak törődj bele hogy videózik. Még akkor is ha nem annyira jól. :,d

2019. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az utolsó két válasz meglepett. Miért vagytok olyan biztos abban, hogy ő a légynek se ártana? Már csak kíváncsi vagyok.

Mondjuk én nem vagyok előítéletes, szóval inkább kivárom a végét, hogy mit fog produkálni az öreg. Eleve sok videósban csalódtam. :D

2019. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!