Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a Facebook mit...

Letiltott a Facebook mit kellene tennem? Miért tiltottak le? Visszaszerezhetem a fiókom?

Figyelt kérdés

Reggel arra ébredtem hogy nem tudok belépni a facebookomba mert azt írta ki hogy a facebook üzemeltetői alkalmatlannak találnak a használatára. Szeretném vissza szerezni a fiókom ez hogy lenne lehetséges? Írni kellene a Facebooknak?

Válaszokat előre is köszönöm!!



2019. jún. 17. 12:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha trollkodásra használtad valódi név és fotó nélkül, nem fogod tudni visszaszerezni. Ha volt fenn fotód és a valódi nevedet adtad meg, fényképes azonosító szkennelt másolatának elküldésével visszaállíttathatod a profilt, feltéve, hogy nem csináltál közösségellenes dolgokat. Most nagyon ráfeküdtek a kép és valódi név nélküli profilokra, szóval annyi nem elég névnek, hogy Rencsiiii Babaaaah és egy kutyafüles szétmódosított fotó.
2019. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elozo, ugyanez tortent velem is. Csomo kep volt rólam, kozoskepek is. Normalis nevvel. Mégis tiltottak. Küldtem szemelyirol kepet de csak az elso oldalarol, az eleg vajon?
2019. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Sok mindenért tilthatnak, pl olyanoknak küldtél jelölést akik utána nem jelöltek vissza, egy idő után pedig ez spamnak minősül. A túl sok kommentelés ugyanez, ahogy a kéretlen reklámozás is. Azt is figyelik, hogy valaki mennyit változtatja a személyes adatait. Ha bejelentik a profilod, megnézik a korábbi változtatásokat is és aszerint döntenek.
2019. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem jelöltem senkit, nem kommenteltem, nem posztoltam semmit, csak beszelgettem.
2019. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Normális képem van fent, teljes nevemmel. Nem reklámoztam semmit max néha megosztottam videókat. Nem trollkodtam és nem kommenteltem sokat. 5000 ismerősöm volt ha jól tudom. Lehet az miatt is?
2019. jún. 17. 13:18
 6/15 anonim válasza:
A chatet is figyelik, legtöbbször automata botok. A rendszer által tiltott vagy károsnak ítélt linkek küldéséért is letiltás jár. Lényeg a lényeg: aki a valódi nevével regisztrált és valós képei vannak fent, és elküldi a személyije képes felét, azt vissza fogják állítani.
2019. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elozo, miert vagy biztos benne?
2019. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Mert ez a szabályzat, amit a regisztrálás alkalmával elfogadtatok. Persze aki megszegte ezeket trollkodással, tiltott anyagok terjesztésével, és ami még az ÁSZF-ben van, az küldhet akármilyen igazolványt.
2019. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmit. Elkuldtem a szemelyim, de csak az elso oldalt, kep meg nev. Szerinted ez eleg, vagy kuldjek ujat?
2019. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Elég.
2019. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!