Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez? Miert nem tudok...

Miért van ez? Miert nem tudok uj Instagramot csinalni?

Figyelt kérdés

Instagramon hogyha uj fiókot akarok csinalni mert a Facebookom le lett tiltva valami miatt és az Instagramommat is egyúttal töröltek mert azzal voltam regisztrálva és nem hagy a telefonomon bejelentkezni,se mas telefonjarol csak geprol...és egyszeruen nem

Tudom miert. Azt írja ki hogy megsértettem az instagram jog szabályzatát vagy mit.

Mit tehetek ilyenkor hogy tudjak ujra instazni?



2019. jún. 18. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Várj egy pár napot, biztosan lesz előrelépés a tiltott fiókjaid ügyében. Valami nagy hiba csúszhatott a Facebook rendszerébe, de már vizsgálják. Addig azt tudom javasolni, hogy ne próbálkozz új fiókok kreálásával, egyrészt a rendszer nem fogja engedni, mert kiszűri,hogy az IP-dről/ eszközödről használt fiók került nemrég letiltásra, másrészt még azt is el tudom képzelni,hogy sok tévesen törölt profilt is visszaállítanak.

2019. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!