Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tilt le a Facebook?

Miért tilt le a Facebook?

Figyelt kérdés
Miért tilt le rengeteg embert a Facebook mostanában, látszólag minden ok nélkül? És vissza fogják-e vonni, ha az ember megcsinálja a személyazonosítást? És mi van akkor ha ez az embernek anyagi kárt okoz? Ugyanis nekem a KRESZ tanfolyamhoz az e-learning Facebookra volt rákötve, szóval mostmár azt sem érem el, ami elég sokba került :/

2019. jún. 19. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja. Mindenhol találgatások vannak, mi ez a sok tiltások. Engem múlthét csütörtökön, tiltott le ok nélkül. Azon napon el is küldtem személyiről készült képet. Azóta nem kaptam választ. :S
2019. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor valószínüleg annak már mindegy :/
2019. jún. 19. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vagy 10 ismerősöm tiltásra került és ezek közül kettővel folyamatosan Messengeren tartottam a kapcsolatot mivel messze élnek... Gratulálok a Facebooknak!
2019. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!