Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszűnt a Facebook tiltáso,...

Megszűnt a Facebook tiltáso, de telefonról (alkalmazásból) még most sem tudok bejelemtkezni. Ilynekor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Se instagrammba, se facebookba, se messengerbe nem tudok még bejelentkezni telefonról (azt írja, hogy várstlan hiba lépett fel, próbáljon később bejelemtkezni) ( igen én is levoltam tiltva) de ha telefonnak a böngészőjéből próbálok ott sikerül. De gépről meg sikerült bejelentkeznem, tabletről is sikerült (tabletről alkalmazás) hajnal 1-kor is ezt írta most reggel 11 es most se jó, újrsindítottam, letöröltem, fiókom elvettam tőlle és így se jó. Valami megoldás?

2019. jún. 22. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
"próbáljon később bejelemtkezni" - tedd ezt. A később nem 5 percenként jelent, hanem nézd meg délután, este, másnap vagy holnapután.
2019. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha az számít Iphonom van.
2019. jún. 22. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
3 napot várj.
2019. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
biztos?
2019. jún. 22. 16:32
 5/8 anonim válasza:

ugyan ez a porblémám (Iphone 7)

Jelezték mások is, IOS-on lehet valami a facebookkal, mert másik telefonnal amin android van be tudtam jelentkezni, és erről is csak Safariból vagy google chromeból.

2019. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerőseim körében akinek iphonja van (6,6s,7, 7plus, 8,8 plus X...st még Ipad-röl is) mindneki betudott csak én nem.
2019. jún. 23. 13:19
 7/8 anonim válasza:
Alaphelyzetbe kell állítani a telefont, nekem ez megoldotta a problémát. Nyilván minden adatod elvész..., biztonsági mentést ha visszatöltöd ugyanúgy nem fog működni az app...
2019. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valkinek már megoldódott ??? Nekem azóta se működik..
2019. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!