Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet asztali számítógé...

Hogyan lehet asztali számítógépből Wi-Fi hotspot-t csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy asztali számítógép, rajta Windows 7 operációs rendszerrel, amire rá van kötve a vezetékes internet. Családi okok miatt a Wi-Fi router használata kilőve. Emiatt érdekelne hogyan lehetne elérni, hogy az asztali számítógépből Wi-Fi hotspot-t lehessen csinálni.


Van-e erre valami szoftver, mint laptopok esetében például a Connectify? Vagy hardveresen is kell valamit bütykölni?



2019. jún. 29. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen családi okok tiltják a wifi routert?
2019. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Öcsém rendszeresen kilopja a Wi-Fi routert. A szüleim próbáltak már vele beszélni, de sikertelenül.
2019. jún. 29. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Kilopja? Pofozni próbálták már?


Amúgy nem lehet

2019. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hogy havi tobb ezer forintnyi aramot megzabal, akkor lehet.
2019. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, kell hardveresen is 'butykolni' - elso korben wifi kartya kellene a gepbe, meghozza olyan, amelyik kepes hotspotkent mukodni.


Inkabb kerj meg valakit, mert a kerdes alapjan azt sem tudod eszik-e vagy isszak a wifit...

2019. jún. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Infos szakközépbe jártam, per pillanat csinálom a mérnökinformatika szakot... Kicsit gáz lenne, ha segítséget kellene kérnem egy egyszerűbb hardveres feladathoz. :D
2019. jún. 30. 04:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Infos szakkozepeskent, allitolagos egyetemistakent ilyet megkerdezni...


Szerinted mi a kulonbseg egy asztali gep meg egy laptop kozott? Segitek: ebbol a szempontbol semmi. Pontosan ugyanazok az elemek kellenek ahhoz, hogy a laptopbol hotspotot csinalj, mint amik a pc-hez kellenek.

2019. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

B+, 42 éves nő vagyok (= az én gyerekkoromban még nem voltak számítógépek, villanyírógépen írtam az első szakdogám), de még én is tudom, hogy csak szoftverrel ezt nem lehet megoldani.


Te vagy egy kamus vagy vagy a világ legszarabb informatikusa.


Ettől független, a legolcsóbb megoldás router és két büdös nagy pofon az öcsikének (sőt, ha nagykorú és lop otthon, akkor kidobnám a francba)..... vagy szimplán berakod a routert egy zárható ketrecbe.

2019. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!