Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez előfordulhat messengeren?

Ez előfordulhat messengeren?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt hinné, nem egy lány nem ír vissza stb...

Beszélek ismerősömmel a messenger azt mutatja hogy elérhető, miközben ő azt mondja hogy nincs is fent.

Régebben ez velem is előfordult viberen, de messengeren is lehetséges ez?


2019. jún. 30. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is folyamatosan ez van. Haverok ismerősök mondjak hogy miért nem válaszoltam mikor egész délután fent voltam, miközben egy percre se néztem fel.
2019. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Közel sem tökéletes ez az állapotjelző. Lehet rá alapozni, de egyáltalán nem érdemes biztosra venni vagy féltékenykedni emiatt. Ami nagyobb esélyt ad a partnered állapotára, az az üzeneted melletti karika, de még így is előfordulhat, hogy nem jelezte neki, nem kapta meg, vagy egyéb dolgok. Egyetlen dolgot vehetsz biztosra, az pedig a partnered válasza a kérdésedre, hogy fent van-e, fent volt-e. A többi pedig már nem technikai kérdés.
2019. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!