Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a messengeren elérhetőnek...

Ha a messengeren elérhetőnek mutatja órákon át, akkor az igaz?

Figyelt kérdés

Mert tagadja h messengeren volt órák hosszat annak ellenére, hogy végig elérhető zöld pötty volt a neve mellett. Az én üzeneteim kimentek és megkapta, de nem olvasta el. Hazudik?


Azóta kétszer láttam, hogy már nem elérhető. Szóval nincs "beragadva" az online jelző.


Másik kérdés h ha fb-zik, akkor is elérhetőnek mutatja a messenger?



2019. jún. 27. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A Messenger, mint app mindig háttérben fut, tehát ha be van kapcsolva a net telón, akkor elérhető. Ez alól akkor van kivétel, ha a beállításoknál az "Elérhető állapot" ki van kapcsolva, de ekkor nem is jelzi soha elérhetőnek az illetőt, csak rövid időre míg ír. A legvalószínűbb forgatókönyv az, hogy megkapta az értesítést, csak nem nézte meg így nem is válaszolt, esetleg eleve le vannak tiltva a Messenger app értesítései, így csak akkor látja ha belép az appba.
2019. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha a messenger be van zárva vagy kilépsz onnan, és mondjuk elkezdesz gyk-zni, rá pár percre el fog tűnni a zöld pötty. Rengetegszer próbálgattam már ezt, és mindig ez történt. Szóval nem elég az, hogy internetet "kap" a telefon és bekapcsolt állapotban van. Ha megnyitod vagy a messengert vagy a facebook-ot, akkor fog a zöld pötty megjelenni.


Egyébként nekem is van ilyen ismerősöm, hogy napi 12-16 órát folyamat jelzi, hogy elérhető, de akárhányszor írok, szinte sosem olvassa el vagy nem ír. Amikor visszaír, meg az a kifogás, hogy nem volt fent, órán volt/dolgozott. Amúgy hihetőnek is tartom hogy nem volt fent, mert volt hogy hajnal 2 és 4 között is elérhető volt iskolaidőszakban.

Egyedül arra tudok gondolni, hogy gépen belép, majd nem lép ki. Lehet hogy nincs alvó üzemmód bekapcsolva a pc-n/laptopon, így folyamatosan megy a facebook amíg ki nem lépsz vagy kikapcsolod a gépet. Lehet csak kinyomják sokan a monitort, és nem érdekli őket mi megy a háttérben.

2019. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, nem laptopozott akkor, fb-t sem

Állítja h így beragadt az elérhető állapota.. de akkor ez végképp kamu, ugye?

2019. jún. 27. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, megeshet. Legutóbb random törölve lettek magyar fiókok, szóval ki tudja.
2019. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!