Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani az...

Hogyan lehet beállítani az internetbeállításoknál, hogy ne mentse el a gépem az előzményeket (látogatott weblapcímeket)?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs türelmem?Itt magyarázok ki tudja már hány soron keresztül.De segíteni csak azon lehet,aki engedi.Nem,én sem zseniként kezdtem,de én hallgattam a tapasztaltabbakra.És nem átallottam a guglit sem használni,ha vitás volt valami.Tudod mit,tartsd meg a toolbart,mit bánom én.Te géped,azt csinálsz vele,amit akarsz.Nyugodtan használd a microfos vacak böngészőjét egy nevenincs toolbarral együtt,nem számít,hogy rohadt lassú,kezelhetetlen,meg tele van biztonsági résekkel.Még véletlenül se válts firefoxra,ami gyors,barátságos,biztonságos,milliónyi hasznos kiegészítő és bőr tölthető le hozzá....stb.Azt meg,hogy miképp lehet kitörölni az előzményeit és hogyan lehet ezt automatizálni,azt pedig már leírtam.Nem vagyok hajlandó még egyszer.Még akkor sem,ha ezért egyeseknek türelmetlennek tűnök.
2008. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék itt van még néhány toolbar,ha esetleg zavarna benneteket,hogy túl nagy a képernyőtökön a hely...

Letölthetitek tőlem akár az összeset is...

2008. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jaj,nehogy már ezen összevesszetek!Mindenkinek köszi a választ,azimént ajánlott weboldalt megnézem.
2008. nov. 15. 18:26
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok én összeveszni senkivel.Isten őrizz:)Én csak segíteni akartam.Amit az előbb belinkeltem az meg vicc volt.Próbáltam kicsit ironikus lenni,és rávezetni,hogy mi is az a toolbar.Nézd meg milyen sokféle van belőle.Mind-mind felesleges vackok,amik csak reklámcélt szolgálnak.Csak terhelik a képernyődet,meg az erőforrásaidat.Semmi másra nincs szükség a kereséshez,csak a google weboldalra.Ha úgy jársz el,ahogy mondtam,akkor onnan is ki fognak törlődni az előzmények.A keresősávokból is.Mindenhonnan.A firefoxnál külön jó,hogy ez egy kattintásodba sem kerül,ha automatizálod.
2008. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A google.hu-ról is ki tudod törölni a keresési előzményeket: lefele nyíl billentyűvel kilistázza az eddigi kereséseket, a listából DELETE billentyűvel pedig azt törlöd ki, amelyiket akarod.
2008. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem sikerült "DELETE" billentyűvel sem eltüntetni,mert amikor törlöm,akkor eltűnik,de később ugyanúgy benne van a listában a törölt kifejezés.
2008. nov. 18. 08:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!