Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a messenger fiókomba? (lent minden leírva)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma a messengerem még tökéletesen működött egészen estig, amikor is egy ismerősöm küldött nekem egy videót, amit nem tudtam lejátszani. Gondoltam letörlöm az appot, aztán újra töltöm, hátha jobb lesz. (Előtte is csinált már ilyet.)

De csak gondoltam, mert amikor be akartam lépni, nem tudtam... Facebook nélkül használom, telefon számmal vagyok regisztrálva. Minden lehetőséget megpróbáltam, kódot kérni, jelszót változtatni, egyik sem sikerült. Vagy egy másik Facebook fiókban kötöttem ki, vagy azt irta ki a messengerem hogy túl sokat próbálkozok és próbáljam újra később.

Kerlek segitsetek!!!!!!!!😭😭



2019. júl. 4. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az egyik átka a FB nélkül használt Messengernek. Azt javaslom, hogy regisztrálj egy uj FB fiókot, ezzel kapsz egy Facebook Messengert is. Ha nem akarod használni a FB-ot, hanem csak a Messengerét, akkor a regizés után függeszd fel a FB-ot ugy, hogy maradjon a Messenger. Én is igy tettem.

[link]

2019. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, már megoldódott a probléma. Mostanában mindenkinek romladozik a Facebook, messenger.

Nálam is ez volt a probléma. Köszi mégegyszer! :)

2019. júl. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!