Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell a saját mappákba...

Hogyan kell a saját mappákba elmenteni az e-maileket a citromailen?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A Citromailen van egy mentés gomb, ha rákattintasz akkor megkérdezi, hogy hova akarod menteni. Add meg a célt és kattints a mentésre. Egy *.eml fájlba fogja menteni a levelet.
2008. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a citromail-en belül létrehozott mappába szeretném elmenteni az e-mailjeimet,nem a "Sajátgép"-re.Ha rákattintok a "Mentésre" a saját dokumentumokra kérdez rá,hogy azon belül hova mentse el,nem arra,hogy a citromailen belül melyik mappába szeretném,pedig nekem ez lenne a célom...
2008. nov. 14. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de azt hiszem más módon nem lehet megoldani. Legfeljebb még lementheted újraírható CD-re, DVD-re, memory-stickre, SD-kártyára vagy ha még használsz ilyet akkor floppy-ra is.
2008. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez gáz,mert a freemailen meg működik a dolog.Sztem létezik vmilyen módszer,mert akkor nem lehetne létrehozni "új mappákat",amiket el lehet nevezni - attól függően,hogy mit tárolok benne.Illetve csak tárolnék....Azért köszi a választ.
2008. nov. 15. 08:15
 5/6 anonim válasza:

Az "eljárás" a következő:

1.Hozz létre egy mappát a citromaileden

2.Ezután menj rá arra a mappára,amiből át szeretnéd helyezni a saját mappádba a levelet (pl:elküldött levelekből akarsz egyet a saját mappádba)

3.Jelöld ki nyíllal a levelet,de ne nyisd meg

5.Ott,ahol kiírja,hogy "Elküldött levelek"(a mappa neve,ahonnan át szeretnéd helyezni a sajátba),állítsd be a saját mappád nevére

6.Kattints rá az "Áthelyez"-re

7.A saját mappában ott lesz az e-mail,amit úgy tudsz visszaellenőrizni,hogy rámész a főmenüben a "Mappák" menüpontra.A legalsó sorban lesz a saját mappád,benne az elmentett e-mail.

2008. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Működik a dolog.Köcke.
2008. nov. 20. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!