Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez azt jelenti letiltott a...

Ez azt jelenti letiltott a messengerről?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 2 fele tiltas van, maga a facebook alkalmazasban meg kulon a messengeren. Az adatlapjat latom, bejelolt ujra par napja 1 valaki akivel regen ossze vesztem. Gondoltam ma ra irok: de ha az adatlapjan megyek az uzenet funkciora akkor az inaktiv... nem tudom "megnyomni".. ha messengerbsn keresek ra akkor latni Latom, de ha irok akkor hiba uzenetet kapok hogy nem sikerul elkuldeni. Szerintetek letiltott vagy csak rossz a messenger?

2019. júl. 5. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia az elozo napokban tobb problema is volt a messengerrel volt hogy valakinek tudtam irni,valakinek nem,ajanlom torold le a Facebookot es a messengert is,majd toltsd le ujra,ha valaki letilt Facebookon,akkor a profiljára sem tudsz ratalalni,ha messengeren vaslaki letilt akkor azt a hibauzenetet latod lent a szovegdoboznal,hogy „Erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni.

Remelem tudtam segiteni :D

2019. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen nagyon rendes vagy megprobalom ujra! :-)
2019. júl. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!