Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook letiltott fiók?

Facebook letiltott fiók?

Figyelt kérdés
Üdv! Én még mindig le vagyok tiltva a Facebookról, 18.-án tiltottak le. Mit tudok tenni? A hibajegyem nyitott, de válaszolni nem válaszoltak még rá. Többször beküldtem az okmányaim is, de semmi. Szerintetek?

2019. jún. 26. 21:59
 1/6 anonim válasza:
Várj és reménykedj, nagyon sokan vannak még így köztük én is. Instagramnak is próbáltam irogatni, de ott már a képet amit magamról küldtem sem fogadták el mert igazából tudják mi a probléma (le van tiltva a facebook) csak nem tudják megindokolni..nevetséges. Ha a társadalom nem kényszerítene rá nem is csinálnék újat, de mivel a baráti köröm fele az internetről származik kénytelen vagyok :)
2019. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hivatalos válasz már megérkezett utána olvashatsz lehozta minden nagyobb hírportál. A kezdeti időkben nem reagált a FB hivatalos megkeresésre sem, akkor próbálták meg sokan az igazolványos dolgot hátha elég, de mint kiderült teljesen másról volt szó. A tömeges (csak Mo-ot érintő) tiltás oka vizsgálatuk szerint az a hibás algoritmus, mely minden olyan fiókot tiltott mely bizonyos tartalmat osztott meg ( nem térnek ki rá milyen tartalmat), a gond az volt nem tudott különbséget tenni ki osztotta meg megelőzés és ki reklámozás miatt, tehát ki volt jóhiszemű és ki nem. Azokat a fiókokat melyeket az ellenőrzés során úgy találtak tévesen tiltott a rendszer már vissza is állították, de hangsúlyozták a többit nem és nem is fogják.
2019. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dreamscythe válasza:

#2-es Ezzel az ürüggyel csak a szőnyeg alá próbálják ásni a moderátorok/programozók által okozott szarvashibát, szó sincs semmi ilyesmiről. Bármelyik hivatalos oldalon megnézed a kommenteket java részt mindenki azt írja, hogy évek óta semmit sem osztott meg facebookon, köztük jómagam is és számos ismerősöm, mégis letiltott a facebook és azóta sem kaptuk vissza a fiókunkat.

Kedves kérdező, én azt ajánlom próbálj csinálni egy új fiókot egy olyan gépről, amin még korábban nem léptél be a facebookodra, valamint használj másik telefonszámot. Talán így nem kerül tiltásra.

2019. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyan így vagyok én is, egyáltalán nem osztogattam meg semmit sem, amióta regisztráltam. Egyedül profilkép csere, más nem. Újat nem akarok létrehozni, elég volt ezt felépíteni az évek alatt. Nem vagyok függő, de a mai világban már létfontosságú a gyorsabb kapcsolatteremtés és hírszerzés miatt.. Nem tudom mit csináljak, még válaszolni sem válaszolnak.
2019. jún. 28. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írom hogy lusták válaszolni is a facebookosok neked úgyhogy a fiókod örökre likvidálva lett,azt kukába dobhatod úgy ahogyan van
2019. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Süss palacsintát. Mi mást mondhatnánk? Nem mi csináljuk azt a szart.
2019. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!