Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook elvette mindenemet...

A facebook elvette mindenemet (facebook, messenger, insta) mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
1 honapja volt ez a tiltogatas a facebookon amibol enis kaptam, turelmesen vartam hogy tevedes es feloldanak nem sokara de nem.. allandoan irtam nekik elkuldtem a szemelyim, nem valaszoltak hetekig. Aztan valamelyiknap jott egy uzenet hogy biztonsagi okokbol vagyok letiltva.. Ujra regisztraltam de se messengerbe se facebook es instara se enged belepni az uj fiokommal. Valaszinu az apple id-mat letiltottak hogy ne tudjak hozzaferni ezekhez, bongeszon mukodik, de szeretnem alkalmazasba is hasznalni. Mar azt elengedtem hogy a regit visszakapjam de tudna valaki segiteni abban, hogy hogyan tudnek belepni az fiokommal az almazasba?

2019. júl. 15. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél új telefont.
2019. júl. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehhez a variációhoz az Apple ID-nek semmi köze, ezt a Facebook nem tilthatja le. Te kevertél össze mindent.

Uj Facebook fiokot regizzél másik email cimmel, jelszóval, telefonszámmal és kapsz vele Messengert is.

2019. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtettem, de az alkalmazast meg azota sem tudok hasznalni..
2019. júl. 20. 02:02
 4/4 anonim válasza:
Ez a hozzászólás számodra sajnos nem megoldás, csak annyi, hogy engem is érdekel a megfejtés...
2019. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!