Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell átirányítani a...

Hogyan kell átirányítani a freemailre érkező leveleket a gmailes címemre?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2008. nov. 13. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Belépsz

2. A bal felső sarokban a Freemail logó alatt látod a "levelezés" menüt, vidd rá a nyilat.

3. A megjelenő menüben válaszd a legalsót, a "beállításaim"-at.

4. Itt rögtön az első funkció az átirányítás.


Sok sikert! :)


-falcon-

2008. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:) De ezen már túl vagyok....küldtem poénból egy levelet egy 3. címről, hogy kipróbáljam, de nem irányította át. Ezért gondolom, hogy valamit elrontottam. Szóval igazából azt szeretném tudni, hogy ezután mi a teendő....

:)

2008. nov. 13. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért nem működik nálad. :S

Most bekapcsoltam én is, úgy, hogy a Továbbít és helyben kézbesít opciót választottam, és egy vipmailes címet adtam meg. Küldtem egy próbát a gmailes címemről, és működött.

2008. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem müxik,mert a freemail sz*r.Most már az,régen nagyon jó volt.Ne onnan irányítsd át,hanem a gmailben állítsd be,hogy az jelentkezzen be a freemailre helyetted.Így valszeg még azt is megúszod,hogy időnként be kelljen jelentkezned webes felületen a freemailre,nehogy töröljenek inaktivitás miatt.Asszem a gmail bejelentkezése is ugyanolyannak számít mintha te magad tetted volna meg a freemail.hu-n.De erre rákérdezhetsz a freemailesektől is.Asszem a sugonál van olyan,hogy kérdés küldése nekünk.De lehet,hogy már a sugo is irja.
2008. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

végül sikerült

2008. nov. 18. 15:53
 6/6 anonim válasza:
A már meglévő leveleimet amiket a freemailre kaptam hogy tudom átvinni gmailre?
2013. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!