Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a pubg miert ennyire...

Joell kérdése:

Ez a pubg miert ennyire cheates? Falon atlatas stb? Annyira szar hogy noncs egy jo valosag hu jatek. Nem?

Figyelt kérdés
Pubg
2019. júl. 24. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
He?
2019. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csalások még hagyján... de csalás nélkül is előfordulnak ezek. vagy épp leesel a pályáról. :-D
2019. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi.

Csalás nélkül sikerült már repülni az majdnem az egész pályát meg olyan is volt, hogy simán az ajtó kinyitásakor leküldött a játék a föld alá...

Igen a pubg-ban víz van a pálya alatt lol, de legalább nem fulladsz meg 🤣

2019. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
LeL
2019. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat...sajnos igy elvezhetetlen....pedig e miatt a jatek miatt akartam egy komoly telefont venni.most egy galaxy a5 2017 es en jatszottam

.ezen is viszonylag jo volt...1-2evet kihuzna meg ez a telo..ki is fog mert nem veszek masikat..csak gondoltam ra....igy a sok csaloval nem erk meg....pedig egy s9 plus on biztos jobb lenne..vagy note 8-9 . Nagyobb kizelzo erosebb hardver....na de igy felesleges..csak pibg miatt lett volna....remelem egyszer eljut a jatek arra a szintre hogy ne kelljen 2het utan elfordulni tole..

2019. júl. 31. 23:58
 6/6 B-Boy Tr1ck2g válasza:
59%
telefonon nem tök mindegy? bénázás az egész telefonos fps
2022. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!