Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aktiváltam a NOD32-t, de most...

Aktiváltam a NOD32-t, de most nem bírok semmit se csinálni a gépen, valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Egy youtube videó alatt írta az aktiváló kodot, szóval semmit se kellett letöltenem. Beaktiváltam, minden jó volt, elindította magától a számítógép ellenőrzést és a firefoxban valami personalitisnél talált 2trojai fájlt, azokat kitörölte.Azóta nem birom használni a firefoxot,internet explorert és telepíteni se enged. A firefoxot megnyitja,de onnantól nem bírok semmit se csinálni, csak az előzményeket/könyvjelzőket látom.

2019. júl. 24. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"youtube videó alatt írta az aktiváló kodot"

Ezen gondolkozz egy picit

2019. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi a gond? Ha szar lenne a kód, akkor szerintem nem engedte volna aktiválni.
2019. júl. 24. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első: ezek lopott, de válós kódok, nem az lesz a gond

Kerdező: valószínűleg a böngésző 1-1 fájlába beépült a vírus, amit így tudott a vírusírtó eltávolítani.

Töröld le a böngészőt, utána végezz manuális tisztítást, töröld le a fennmaradt mappákat, stb. Ezután próbáld meg újratelepíteni a böngészőt

2019. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem birok semmit se csinálni, azt írja nincs semmihez engedélyem, próbáltam már más böngészőt telepíteni, de nem engedi. A microsoft javító programját se engedte, várok ms estig, ha nem lesz jó, nem tud senki segíteni, újratelepítem.
2019. júl. 25. 10:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb. Format C:
2019. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Visszaálitottam a rendszert 22.-re onnan letöröltem a nod32-t és a firefoxot, azóta letöltöttem meg beaktiváltam és jó minden.
2019. júl. 25. 21:22
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
0%

Én csak annyit tennék hozzáb hogy aki YT-ról sszerez kódot vagy képes a biztonságáért felelős programot crackelnib az meg is érdemli...

Főleg hogy a Nod32 teljesen ingyenesen használható egy hónapig a gyártói próbalicenccel; ezután pedig a legismertebb szám.tech. magazinokban szerepló havi kódokkal gyakorlatilag teljesen ingyen használható...

(És mivel no piracy, ezért nem fogom ajánlanib hogy ha az újságra is sajnálod a pénzt, akkor a könyvtárban vagy akár a teszkóban is kimásolhatod belőle a havi kódot és akkor még a Google-t sem kell használnod ahhoz, hogy rátalálj a Neten levő újságkódgyűjteményekre...)

2019. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

> nem bírok semmit se csinálni a gépen


Ez a tökéletes védelem.. ;)

Így új vírust már nem tudsz a gépre rakni.

2019. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak kedvezmények, pl. nagyim 6000 ft-ért kap egy évre licenszet. Azért is tudom, mert én írtam be. Valódi Eset Internet Security12-t használ. Nincs egy szál trójai se.
2019. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!