Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az uTorrent tényleg vírusos?...

Az uTorrent tényleg vírusos? Letöltöttem és a weblapon is már kijelezte h kéretlen hozzáférés, és a uTorrent exe fájl is az eset nod32 szerint 4 vírust tartalmaz. Igaz ez? Az eset nod32-m nem crackelt, full eredeti. Veletek is ez volt a uTorrent-tel?

Figyelt kérdés

Tegnap végre sikerült bekerülnöm nCore-ra, de ahhoz kell egy torrentezős program is. Nos, ahogy említettem, a uTorrent nekem passzolva van, esetleg a qBitTorrent jó program? Akkor inkább letölteném azt, csak tudja amit a uTorrent és ne legyen vírusos.

Szép napot!


2019. máj. 25. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
qBitorrent többet tud és reklámmentes, nem vírusos. A kinézetük és felépítésük ~95%-ban azonos.
2019. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem vírusos, de reklámokkal, biztonsági résekkel van tele.

qBittorrent sokkal jobb választás.

2019. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%
Soha nem volt gondom az Utorrent-el, pedig többségében mindig azt használtam, még telefonon is.
2019. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi skacok!

Időközben letöltöttem a qBittorrentet, minden jól megy!

2019. máj. 25. 11:45
 5/5 anonim válasza:
+ a qbittorentnek. Szintúgy észlelte már a windows defender is az utorrentet :D A qbittorrentet eggyátalán nem.
2020. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!