Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hónapokkal a Windows telepítés...

Hónapokkal a Windows telepítése után megnő a boot idő és az "Üdvözöljük képernyő is egyre hosszabb, mitől van ez és hogy lehet visszagyorsítani?

Figyelt kérdés

Vettem egy SSD-t a notebookomba, még december közepén, akkor 15 másodperc alatt tejlesen használatkész állapotban volt. Most kell neki kb 1-2 perc. De mik azok a tényezők ami miatt ennyivel lassabb lett és lehet ezen javítani újratelepítés nélkül?


Mióta feltettem, nem telepítettem semmit, max egy-két szoftvert drivereket és a windowst frissítettem. Tisztító szoftvert nagyon ritkán használok ( CCleaner ) De ez is inkább csak arra van beállítva hogy az előzményeim törölje mindenből egyszerre.


Amúgy ezen kívül semmi problémám sincs, semmi sem fagy és nem is lassú.


Ha ez számít valamit akkor egy Lenovo Ideapad 320 80XV00UPHV gépem van 64 bites Windows 10-zel.



2019. júl. 25. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Windowssal együtt induló programok? Win 10 esetében már az "msconfig" helyett a feladatkezelőben az "Indítás" fülön találod ezeket a programokat. Aminem kell, hogy a Windowsal együtt induljon azt töröld ki innen. Illetve Jobb gombal rá kattintva válaszd a "Tiltás" opciót.
2019. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 ezen már túl vagyok, hetente 1-2 alkalommal reflekszből nézegetem ezeket már évek óta. Mindig mindent letiltok ami nem létszükséglet.
2019. júl. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!