Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 alatt a bejelentk...

A Windows 10 alatt a bejelentkezéskor hogy lehet megtudni, hogy hol van a való életben az, ami a képen látható?

Figyelt kérdés

Tehát akkor, amikor a felhasználónevet választom ki és a jelszót írom be. Tök szépek a képek és szeretném tudni, hol vannak lefotózva.

Namármost: olykor-olykor előjön egy opció a kép felett, hogy meg tudjam nézni, de a legtöbbször nem. Ez hogy lehet előcsalogatni?



2019. febr. 7. 19:03
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
76%
Beilleszted a képet a Google képkeresőjébe és ha szerencséd van, akkor talál rá releváns infót...
2019. febr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem angol Windows 10-en eddig midig írta hogy hol készült a kép meg ilyesmi.... Hogy hol kell be/kikapcsolni az jó kérdés
2019. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy kell képet beilleszteni?-nekem is ujdonság a win.10
2019. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Megnyitod a képet a kedvenc képnézegetődben, a böngésződben pedig a google képkeresőt és a keresőmezőbe belehúzod a képet.
2019. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, de a Google-os képkeresőnél van egyszerűbb megoldás is, és én az keresem.


Tehát pont a bejelentkezéskor tud megjelenni az infó, nem kell printscreenelni semmit, se kikeresni a c meghajtómról a képet, sem pedig behúzni azt egy google keresőbe. Valahogy megjelenik a képről az infó, csak azt nem tudom, hogyan!

2019. febr. 11. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!