Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelszó láthatósága?

Jelszó láthatósága?

Figyelt kérdés

Van ez a Firefox kiegészítő:

[link]

De nem tapasztalok semmi változást, mit magyaráz egyáltalán?

"Show password when focusing on a password input."

Milyen fókuszról beszél?

Értem a mondatot, a fókusz fogalmát is, csak itt mégsem.

Van még többféle "Show Password" jellegű kiegészítő, régebben próbálgattam, némelyik még egyéb problémát is okozott a rendszerben.

De nekem olyan kellene, amihez semmit nem kell kattintani, hanem csak végleg megszünteti a jelszórejtést, ami zavaró egy otthoni gépen, SMS-kódok begépelésekor stb.

Köszönöm előre is.


2019. júl. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A fokusz az, amikor a kurzor bekerül a beviteli mezőve. Próbáld ki az onfocus taggel!


<input type="password" onfocus="alert()">

2019. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen figyeltem azt is, kurzor, gépelés, de csak a pontok látszanak közben.

Azt viszont nem értem, HTML-kód hogy jön ide? Nem weboldalt akarok készíteni, csak a Firefoxban örökre megszabadulni ezektől a pontoktól (PC-n).

Azt is tudom, hogy megoldható több kiegészítővel, csak valami jobbat keresek azoknál, amit eddig próbáltam.

2019. júl. 26. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor keress jobbat. :)
2019. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben egyik fórumnál váratlanul megjelent a jelszó, másikon nem, netbanknál nem, úgyhogy ez nem lesz jó szerintem, majd mást kell nézni.
2019. júl. 26. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!