Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield: Bad Company 2 vs...

Battlefield: Bad Company 2 vs Medal of Honor 2010?

Figyelt kérdés
Meg szeretném venni a 2 közül az egyiket de nem tudom melyik érné meg jobban?(igen tudom hogy a bfbc 2 már régóta megjelent és a Medal of Honor meg csak beta még és októberben jön) Szóval szerintetek melyik érné meg jobban?
2010. júl. 11. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Medal of Honor-t választanám, de a Bad Companynak csak az első részét ismerem, és az nagyon jó.


Ha van rá egy mód, akkor mindkettőt. a MoH megjelenéséig még vagy három és fél hónap van (ha pedig nem kell rögtön a megjelenés napján...).


Ha egy komoly történetet akarsz, akkor Medal, ha pedig egy vidám vígjátékszerűt, akkor Battlefield.

2010. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bátölfíld engem nem fogott meg annyira persze tök poén hogy ledőlnek a falak ha bedobsz 1 gránátot de semmi extra ezen kívül
2010. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért 1 gránáttól nem dől össze az a ház, tankkal is legalább 6-8 lövés kell neki (T90,M1A1) :) a kicsikkel meg még több

szerintem vedd meg a bc2-t, nekem a medal of honor nem jön be annyira, a bc2 meg tök poénos

és a bc2-höz télen jön a Vietnam kiegészítő pálya is

2010. júl. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bfbc2 up nagyon sok, megvettem a multi király a singli csak hab a tortán...jó grafika...poénos szereplők...élethű harc...és e legfőbb ha multizol:


NINCS TÖBBÉ A LOWOKNAK KEMPELÉÉÉS

2010. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!