Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield: Bad Company...

Battlefield: Bad Company 2-ben miért nem talál egy szervert sem (5 perc után sem) a szerverkereső? (emiatt nem tudok játszani)

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:48
 1/3 anonim válasza:

Valószinűleg frissítened kellene a játékot. (Ezért nem találja a szervereket, mivel újabb verziót futtatnak és ilyenkor a régit már nem támogatják.) Indítsd az Updaterrel amit a játék főkönyvtárában találsz ahová telepítetted. Az automatikuson a legfrissebbre frissíti a játékot.

Ezen kívül még a tűzfal lehet, ami letiltja a hálózati kapcsolatot, persze, ha eddig jó volt akkor ezt kizárhatjuk.

2011. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de már vagy 2 hete jó + már a Battlefield 3 is megvan!:)
2011. nov. 2. 19:48
 3/3 Halendaaa válasza:
Sziasztok!! A gépem lekapcsol és ilyenkor újra kell indítani. Na felraktam először a HDD-m re de ugye mikor lekapcsolt nem távolítottam el és elveszett :S Így hát fogtam magam felraktam a gép saját meghajtójára. Itt le is futott rendesen ugye a gépem megint kikapcsolta magát, csodák csodájára megmaradt és játszottam tovább :) Jó pár hét el telik végig tolom a gamet és szeretnék multizni! Nem talál szervert! Irány hát a böngésző és nézem volt-e még ilyen gondja másnak! Olvasom a topicot, jó elakarom indítani a updatert és nem indul!! :SSSS Ujra rakom a játékot hát működik :) leakarom futtatni a frissítést ott hagyom csinálja csak hát apukám kilép belőle xD Jó ülök le megint hogy elindítsam erre lekapcsol a gép! Ulyra indul leakarom futtatni az meg nem indul el! :S de a játék hibátlanul működik! Nem tudjátok mi lehet a baj??? PLS segítsetek!! Köszönöm! :)
2011. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!