Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan hozhatom helyre a...

Hogyan hozhatom helyre a fájljaimat?

Figyelt kérdés
Egy sikertelen windows aktiválás után egy csomó fájlom a .ndarod fájlkiterjesztést kapta, használhatatlanná válltak, nod32 nem tudta visszaaalitani, kerlek segitsetek

#ndarod
2019. júl. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó kis vírust szedtél össze. Először a vírust távolítsd el, aztán az 5.lépésnél írja, hogy lehet helyre hozni a file-okat.

[link]


Youtube-on egyébként vannak jó módszerek az ingyen Windows aktiváláshoz, amihez nem kell letöltögetni semmit.

2019. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt mar kiprobaltam ez az oldal kamu egy program se hasznalhato erdemlegesen
2019. júl. 28. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak annyi volt, mondj nekik búcsút.
2019. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esély van visszahozni őket. Itt egy fórum, ahol beszélgetnek róla, decrypt program is van, de valószínű még nem fog működni. Pár nap/hét múlva lehet működik, lehet nem. Ha nagyon fontos dolog volt rajta, akkor egy próbát megérhet, de akkor napokig nem tudod használni rendesen a gépedet, mert esélyes, hogy minden új fájlt dekódolni fog.


[link]



Én azt javaslom, hogy format az egész merevlemezt és telepítsd újra a windows-t. Írják, hogy egy trójait is telepíthet ez a vírus, ami ellopja a jelszavaidat, úgyhogy miután megvolt a format én megváltoztatnám a jelszavamat mindenhol. Emiatt sem a legjobb napokig várni megoldásra..

2019. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2019. júl. 29. 09:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a program sem segitett, megis vark meg egy kicsit hatha frissitik erre az .ndarod virusra is. nem akarom formazni meg mert nagyon sok fajl van ami kell mindenkepp
2019. júl. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!