Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 zárolási képernyő...

Windows 10 zárolási képernyő tippek, reklámok eltűntetése?

Figyelt kérdés

Az előző windows verziókban még volt erre egy opció a windows beállításokban("gépház"), de most már kiszedték(build 1903). Számos cikket, videót végignéztem, de mindegyik kivétel nélkül elavult már, egyik regedites, cmds, gpedites átírogatás nem javított rajta. Valakinek valami ötlet?

Itt egy kép, hogy mire gondolok: [link]



2019. júl. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez valamilyen kisebb vírus. Nem tudom pontosan milyen célt szolgálhat de lényegében csak idegesítő és zavaró!

Csökkentett módba is megkéne nézni, hogy elő jön-e.

Window 10 csökkentett mód:

Start-Frissítés és biztonság-Helyreállítás-Speciális rendszerindítás-Újraindítás.

Az újraindítás után pedig:

Hibaelhárítás-Speciális lehetőségek-Indítási beállítások- Újraindítás. Hanem jelenik meg ebben a módban sem akkor valóban valamilyen nemkyvánator progi okozza a dolgot. Normál modu indításnal pedig kéne futtatni valamilyen vírus kereső programot.

2019. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem vírus, hanem a Microsoft által beépített marhaság.
2019. júl. 29. 06:33
 3/7 gyuripapa21 ***** válasza:
62%

[link]


nekem ezek vannak kijelölve és nincs felugró szöveg.

2019. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De angol a windowsom...

(igaz, ezt nem említettem előbb)

2019. júl. 29. 07:42
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Mármint a Windows Spotlight-ot akarod letiltani? Azok a szövegek nem reklámok, hanem kis plussz infók a fotóhoz amit mutat, minden nap mást.


Elvileg itt lehet kikapcsolni:

jobb klikk az asztalon-Personalize->Lock Screen->a Background alatt a dropdown listából válassz ki valami mást (picture vagy slideshow)

Megjegyzem nekem még az előző build van, de meglepne ha kiszedték volna, hogy mást is be lehessen állítani.

2019. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az. Előző bulideben még ki lehetett kapcsolni, de a spotlightot nem szeretném kikapcsolni, mert az szép, csak az irritáló szövegeket.
2019. júl. 30. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Ja értem. Nekem sose jutott eszembe eltüntetni őket, mert érdekel hol lőtték a képeket.

Mindenesetre azt írták több helyen, ha a group policyba beállítod a ctrl+alt+del-es feloldást, akkor eltűnnek a szövegek. (Nem próbáltam ki.)

2019. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!