Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik most a legjobb ingyenes...

Mik most a legjobb ingyenes vírusírtók 2019-ben, amik gyorsítják is a gépet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 02:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, a gyorsítást úgy értettem, hogy nem lassítja jelentősen.
2019. aug. 2. 02:17
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Rég választ kaptál volna, ha nem ide, hanem mondjuk a Google-ba írtad volna az okos kérdésedet !
2019. aug. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Avast az jó? Mert telepítettem a gépre. Az nem tecik hogy folyton feldob valami reklámot ha végzett a kereséssel. Tudom, az ingyenesség hátránya,de azért ez már kicsit túlzás.
2019. aug. 2. 07:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Na meg telepítéskor kiírta, hogy a felh. adataiamat monitorozni fogják, ami szintén nem egy megnyugtató dolog...
2019. aug. 2. 07:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Az jó dolog benne szerintem, hogy be lehet állítani, hogy kártevő észlelés esetén figyelmeztessen mielőtt tenne vele valamit. Ez hasznos szerintem.
2019. aug. 2. 07:33
 6/7 Robivosi ***** válasza:
95%
A Comodo Internet Security jó választás lehet. Nem bombáz reklámokkal, és a gépet sem fogja. Telepítéskor válaszd az Opciók->Beállítások menüt, mert alapesetben feltelepíti a saját böngészőjét is.
2019. aug. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondom, hogy a gyári Windows Defender alkalmanként egy Malwarebytes Free-t lefuttatva mindenkinek elég, de ha extra védelemre vágysz, a Malwarebytes prémium verzióját lehet érdemes megvásárolni.
2019. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!