Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CorelDraw (2017) -ben lehet...

CorelDraw (2017) -ben lehet görbe szárú nyilat rajzolni? Ha igen, hogyan? Ha nem, akkor milyen programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 23:24
 1/5 tabaki ***** válasza:
Mivel élvonalbeli szoftverről van szó, nyilvánvaló, hogy lehet, mint bármi mást, többféleképpen is – csak az nem világos, hogy hol tudtál elakadni. Én ugyan nem használok CorelDraw-t, de az Inkscape nevű ingyenes kistesójával bármikor megcsinálom.
2019. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most telepítettem fel a gépre a szoftvert, eddig ezt a programot nem használtam. A nyilak rajzolásánl sok mindent megtaláltam, de azt nem, hogy hogyan lehet meggörbíteni a szárat.
2019. aug. 2. 23:50
 3/5 tabaki ***** válasza:
100%

Mivel ... éve még csak nem is láttam Corelt, fogalmam sincs, miről beszélsz. Első ötletként azt gondolnám, hogy talán a pontszerkesztővel. Ha nem megy, esetleg alakítsd útvonallá előtte. Vagy ne ragadj le az előregyártott megoldásnál, és rajzold meg.

[link]

2019. aug. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Érdemi választ nem adok... de nem épp az a lényege egy ilyen rajzolóprogramnak, hogy az ember azt rajzol meg magának, amit akar? BÁRMIT meg lehet csinálni, épp ez a lényege. Életemben eszembe nem jutott, hogy kész nyíl is van, hát rajzolok magamnak se perc alatt, szép szabályosát is lehet, van koordinátarendszer, méretezés... Igaz én a '97-eset használom 22 éve. Különben is, egyszer megrajzolsz magadnak valamit jól, elég csak CTRL+V-zned hátralevő életedben.
2019. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bézier-görbéből indulj ki, annak rajzolj nyíl fejet.
2019. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!