Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 magától telepíti a...

Windows 10 magától telepíti a videokártya drivert és a hang is működik, azt is felismeri, de vajon a hangot érdemes külön feltelepíteni ami egy 2017-es driver lenne?

Figyelt kérdés
Mert néha fécbuk videó előre vagy vissza ugrása közben, amikor épp rákattintok az adott sávra nagyon éles recsegő hang jön egy tizedmásodpercig. Más videóknál mint pl ytube nem csinál ilyen, ott néha egy apróbb pattanás hallatszik mintha most kelt volna életre a hangszóró. Gondoltam a driver miatt lehet-e? vagy inkább az alaplapi hangkártya a hibás? (hangszóróval nincs gond)
2019. máj. 7. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem pattanás hanem pukkanás.
2019. máj. 7. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a hangszóróknál azt írja, hogy "High Definition Audio hangeszköz, akkor nincs driver telepítve, ha mást ír, akkor van. Ha pukkan, driverfrissítés megoldhatja.
2019. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a win10-re bízni. Most őszintén 2-3 driver kell, az is az alaplapgyártó honlapjáról, meg a VGA driver. Olyan nehéz ezt kézzel feltenni?
2019. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem na,m felraktam a hangot :) remélem jó lesz. A másik pedig hogy a vga drivert magától felrakja és megjelenik a jobb klikk menüben az nvidia panel is, működik rendesen az nvidia vezérlőpult. Most azt is külön szedjem le, vagy ez így jó? gtx1060
2019. máj. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!