Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movaviban tudok ilyet csinálni?

Movaviban tudok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Azt akarom,hogy rakok a videóra mondjuk 2 (vagy több dolgot) és azokat együtt mozgatni.

Ezt úgy pl ,hogy rakok le egy fehér keretet,rá egy szöveget és a szöveg végére 1 matricát. Ugye ilyenkor 3 dolog lenne egymáson (egymás fölött). Na most ha én ezeket a videó közben mozgatni akarom akkor animálnom kell,viszont mivel a 3 dolog külön van ,külön mindegyiknek meg kell csinálnom az animációt. Borzasztó sok idő megoldani,hogy mindhárom "cucc" egyszerre mozogjon és úgy nézzem ki,mintha együtt mozognának.

És akkor most csak 3 elemről beszélek,igazából ha jóltudom 99 elemet is egymásra lehet tenni :D

Na szóval. Megoldható az ,hogy a 3elemet "összeolvasszam" és így animáljam?


(Próbaltam azt ,hogy megcsinálom az egyiken az animációt és átmásolom a többire ,de csak egyesével lehet a pontokat ,hosszabb animációnál ez rengeteg idő,és a gond az ,hogy az elemeknél előszor fel kell venni a pontokat ,de ha átkattintasz az elemre, akkor nem látod a másik elem pontjait,így nemtudod pontosan arra a tizedmásodperce tenni :D)


A segítséget köszönöm :)


2019. aug. 3. 12:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyi ,hogy tudom a videóval együtt gyorsítani az elemeket rajta? Alapból úgy van,hogy a videót gyorsítod (ekkor ugye a videó rövidebb lesz) akkor a rajta lévő elemek az eredeti helyükön maradnak.
2019. aug. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!