Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam 100€ Bankkártyás feltölt...

Rayfe kérdése:

Steam 100€ Bankkártyás feltöltés. Otp MasterCard kártyáról beszélnük (Nem egyszer fizettem már vele Steamre). Következő a probléma erre kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

"Két véletlenszerű, kis összegű felhatalmazást végeztünk az új fizetési módon:. Add meg mindkét felhatalmazás pontos összegeit: A függő felhatalmazások megnézéséhez lépj kapcsolatba pénzintézeteddel, vagy nézd meg számládat online (ha bankod biztosít ilyen lehetőséget). Két eltérő, véletlenszerű összeg lesz. Ne a pénztárcafedezet-vásárlásod összegét add meg. Csak néhány próbálkozásod van a helyes összegek megadására. "

Semmi ilyesmi összeg nem érkezett jóváhagyásra váróan a bankszámlámra.

Mi a teendő?



2019. aug. 12. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Várj 1-2 napot, amíg a bank elkönyvelni a tranzakciót.
2019. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazság szerint erre én is gondoltam, de általában nekem 3-4 nap szokott lenni, addig pedig letelik a korlátozás. DE! ha esetleg a korlátozás megszűnése előtt megjön az elkönyvelés, és a Steam Euróban kéri a két összeget, nekem Forintban jön meg, elég-e annyi, hogy google-n pl: "325 huf to eur" beírom, és 2 tizedesjegyig a megadott eurót adom meg összegnek?
2019. aug. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!