Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 hangerőikon eltűnt?

Windows 8.1 hangerőikon eltűnt?

Figyelt kérdés
Szóval nagyboldogan eltűntettem az életemből ezt az undorító windows 10-et, és 8.1 váltotta a helyét. Felraktam minden vackot, chipset, lan, videókártya és természetesen audio drivert is. A tálcáról viszont eltűnt a hanerő ikon. Mivel gyakran váltok fejhallgató és hangszóró között, fontos lenne visszakeríteni. Valami tipp?

2019. aug. 13. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
tálcán jobbklk/tulajdonságok/tálca/testreszabás...
2019. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván azzal kezdtem. De onnan is eltűnt....
2019. aug. 14. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Eszközkezelő mit mond? Van ott sárga felkiáltójel, vagy sem? Mert nekem ez úgy tűnik, hogy mintha nem ismerte volna fel az audio chip-et. Ne legyen igazam, de hirtelen ez jut eszembe. Vezérlőpult--->Hang - Lejátszás fülnél mi van? Jelez ki olyan eszközt, amit beállíthatsz alapértelmezett lejátszóeszközként? Ha nincs, akkor ez is utalhat nem megfelelően feltelepített illesztőprogramra, vagy nem csatlakoztatott hangszóróra/fejhallgatóra.

Esetleg még kezd el a Start menüben a keresőbe írni, hogy "Szolgáltatások". Nyisd meg, jelölj ki valamit a listában, tehát kattints rá valamelyikre, majd kezdd el gépelni, hogy "Windows audio". Nincs kereső meg semmi ez igaz, de oda fog ugrani egy ilyen nevű szolgáltatásra automatikusan. Ha ez fut és automatikusra van állítva az indulása, akkor rendben vagy, akkor már csak hangszóró/fejhallgató hiányra vagy nem megfelelő illesztőprogramra lehet gondolni.

2019. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!