Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fényképek tömeges nyomtatása?

Fényképek tömeges nyomtatása?

Figyelt kérdés

Hogyan tudok több, egymástól eltérő méretű (nem felbontás, hanem fizikai méret) fényképet úgy kinyomtatni, hogy az egymáshoz és a tervezett fizikai méretükhöz lévő arányt megtartsák, és ehhez nekem ne kelljen beavatkozni?

Vagyis egy program rendezné, forgatná helyettem őket úgy, hogy egy pl. A4-es papíron minél több elférjen, nekem mindössze ki kellene jelöljem őket.

Már napok óta kutatok, de egyenlőre szinte semmi eredménnyel; egy olyan programra (Photo Manager Pro) bukkantam csak, ami egyetlen fényképet akar helyezni minden oldalra (és bár ezt arányosan teszi), ez így nem jó.


Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 14. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nyomtatóm menüjében van ilyesmi funkció, ott már nézted?
2019. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de sajnos nincs ilyen lehetőség...
2019. aug. 14. 17:49
 3/3 Orbán Csaba Ferenc ***** válasza:
Én manuálisan beállítva, egyenként kívánt méretre és az A4 fotópapíron gazdaságosan elhelyezve szoktam CorelDraw programban elkészíteni ezeket a feladatokat. Míg állítgatom a következő oldalt, addig nyomtatja a gép az előző oldalt, így viszonylag folyamatos a munka. Automatikus programot nem ismerek erre a célra.
2019. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!